Euro Invest © 2017, Všetky práva vyhradené. Designed by webgaleria.sk

BYTOVÉ KOMPLEXY

MILOSLAVOV, ALŽBETIN DVOR

V roku 2007 sme začali s výstavbou dvoch bytových domov v obci Miloslavov, v časti Alžbetin dvor, ktorú sme ukončili v roku 2009. V každom z bytových domov sme zrealizovali 54 bytových jednotiek. Bytové komplexy v Miloslavove poskytujú na výber viacero dispozičných riešení od garsóniek, jednoizbových bytov až po trojizbové.

Výstavbu sme realizovali v bezprostrednej blízkosti hotela Kačín, ktorý ponúka bohaté voľnočasové aktivity, napríklad futbal, tenis, plážový volejbal, športový rybolov, jazdu na koni, biliard, wellness a mnohé ďalšie. Pozdĺž dediny sa tiahne aj cyklotrasa, ktorá spája Miloslavov s Bratislavou.

Lokalita

Alžbetin dvor, Miloslavov

Čas výstavby

2007-2009

Kategória

Bytové komplexy

  • Všetko
  • Exteriér
  • Hrubá stavba
  • Pôdorysy
  • Parkoviská

Bytové domy sa nachádzajú v Miloslavove, v časti Alžbetin dvor. V obci nájdete výbornú občiansku vybavenosť, materskú a základnú školu, reštaurácie, obchody alebo kaviarne. Iba 80 metrov od bytových komplexov sa nachádza hotel Kačín, ktorý ponúka množstvo voľnočasových aktivít, napríklad wellness, plávanie v plaveckom bazéne alebo fitness. Táto obec je vzdialená iba 20 kilometrov od Bratislavy. V okolí sa nachádza cyklotrasa, ktorá spája Miloslavov s Bratislavou, Šamorínom alebo Hanuliakovom.

Zrealizovali sme dva bytové domy, v ktorých sa nachádza spolu až 108 bytov. Každý bytový komplex ponúka na výber garsónku, jednoizbový, dvojizbový alebo trojizbový byt.

Obytné priestory v bytových komplexoch v obci Miloslavov boli ponúkané v štandarde, ktorý tvorili podlahy, podlahové lišty, dvere, kúpeľňové obklady a sanita od renomovaných dodávateľov. Vďaka tomu bolo možné sťahovanie bezprostredne po odovzdaní bytu jeho novým vlastníkom.

DUBOVÁ ALEJ

NOVÁ PONUKA BÝVANIA V BYTOVÝCH KOMPLEXOCH V IVANKE PRI DUNAJI
Viac